Ремонт квартир в місті Івано-Франківськ від EUROREMONT.IF

Euroremont.if – компанія, яка здійснює ремонт квартир “під ключ” та займається будівельними роботами в Івано-Франківську з 2005 року.  Кожен наш фахівець займається улюбленою справою. А великий досвід і професіоналізм наших бригад гарантує високу якість виконаних робіт.

Якість для нас – не просто слово, для галочки, а невід’ємний показник нашої роботи підтверджений десятками задоволених клієнтів.Наші головні принципи в роботі – прозорі умови і високий рівень комфорту для замовника.

Ми впевнені, що зможемо втілити в інтер’єрі будь-які Ваші дизайнерські ідеї, створити стильну і затишну обстановку, і все це в стиснені строки і за pозумними цінами. А головне, для Вас ремонт квартири не буде головною біллю, так як основну масу заморочок ми беремо на себе. Це економить не тільки Ваш дорогоцінний час та нервові клітини, але й гроші.

Важливий етап в житті власника квартири  – косметичний ремонт квартири, реконструкція або повне перетворення інтер’єру. За допомогою радикальних або дрібних перетворень ви легко відкоригуєте або повністю змініть межі простору. Народна мудрість говорить, що чоловікові необхідно зробити у своєму житті три важливі речі, одна з яких – побудувати будинок. При цьому мудреці не уточнюють, як і якими способом вирішити поставлену задачу. Сучасні технології ремонту дозволяють кожному втілити мрію в реальність, причому, не витрачаючи на це багато часу і сил. Досить знайти професійну будівельну організацію, майстрів, що виконують ремонт під ключ в квартирі  в строк і гарантують якість.

Яка організація відповідає вищезазначеним критеріям?  У концепцію ремонту точно вписується діяльність компанії «Євроремонт.іф». Наша команда складається з досвідчених робітників, які індивідуально підходять до процесу виконання ремонтних робіт. Співробітники організації уважні і компетентні, мають досвід у виконанні ремонтів «під ключ», комплексних проектів, знають як зробити косметичний ремонт чи євроремонт  розкажуть ціни на ремонтні роботи , зроблять для Вас ремонт в новобудові і у старовинному будинку, під’їдуть на об’єкт в містах Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Тисмениця та прилеглих територіях.

Звернувшись до Євроремонт.іф, ви можете бути впевнені в тому, що ваші мрії втіляться в реальність. Наше кредо – відповідальність і серйозне ставлення до будь-якого проекту. Те, що ми слідуємо цій концепції, доводять вдячні відгуки клієнтів, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Спектр послуг компанії «Євроремонт.іф»:

  • Ремонт «під ключ»
  • комплексний або локальний євроремонт
  • елітний ремонт
  • розробка дизайнерського проекту інтер’єру за індивідуальним замовленням;
  • реконструкція квартири,
  • сантехнічні роботи, опалення та водопостачання;

Ми практикуємо різносторонній підхід до вирішення завдання, для нас кожен клієнт – це не тільки діловий партнер, а й друг, який потребує раді і допомоги. Перш ніж приступити до ремонту, будівництва, виготовлення меблів та інше, ми спочатку оцінюємо фронт робіт; потім складаємо кошторис на витратні матеріали, враховуючи особливості поставленого завдання; приступаємо до виконання, задіюючи при цьому професійну техніку, обладнання та технології.

Територія обслуговування нашої компанії – Івано-Франківськ і Івано-Франківська область.Концепція компанії коротко виражається в девізі: «Виконуємо роботу так, немов робимо її для себе». Скористайтеся нашою пропозицією, зверніться в «Євроремонт.іф» і ви можете бути впевнені в своєчасному і професійному виконанні ремонтних робіт. Чому виникає необхідність проведення ремонтних робіт? Технічна необхідність, коли ключові вузли будинку, квартири або іншої конструкції втратили функціональність і потребують реконструкції. Коли дизайн інтер’єру старий і не актуальний, необхідно його «освіжити», попутно усунувши несправності.  З точки зору дизайнерів проводити «косметичні» заходи в приміщенні стоїть не рідше ніж кожні 5-10 років.

Стереотипне мислення нагнітає обстановку і викликає у власника квартири підсвідомий страх перед будь-якими ремонтними роботами. Це помилкова точка зору, нічого спільного не має з реальністю. Насправді, якщо довірити ремонт сумлінним підрядникам, він закінчиться швидко і в обумовлені терміни. Наша робота – це не тільки стиль, дизайн і технічний стан об’єкта, ми також враховуємо бюджет проекту, пропонуємо Вам прайс лист на будівельні роботи Це дозволяє пропонувати нашим клієнтам оптимальне поєднання якості, швидкості отримання результату і обсягу витрачених коштів.

Зверніться до нас і над вашим проектом буде працювати команда професіоналів, яка знає свою справу. Доручивши ремонт нам, вам не потрібно шукати майстрів вузької спеціалізації, ми з успіхом впораємося з будь-яким завданням. Щоб точніше довідатися про розцінки на будівельні роботи у вашій квартирі, зв’яжіться з нашим фахівцем, який дасть слушні рекомендації та поради. У нього ви дізнаєтеся кошторис на будівельні роботи, домовитеся, щоб майстер виїхав до вас і за місцем визначив фронт робіт.

Для клієнтів у нас є фіксовані розцінки на ремонт квартир, причому після домовленості з замовником, ми не змінюємо остаточну вартість. Якщо по ходу ремонту виявлені труднощі або виникла нестандартна ситуація з додатковими витратами, процес призупиняється і замовник негайно дізнається про це. Після того, як сторони приходять до консенсусу і домовляються про ціну, ремонтні роботи поновлюються.

Щоб глибше зрозуміти формат наших послуг, ознайомиться з нюансами і вигодами нашої пропозиції, відвідайте фотогалерею сайту. У ній зібрані фотознімки найбільш оригінальних і вдалих проектів, виконаних нами. Знайомство з портфоліо дасть вам наочне уявлення про якість робіт і можливості нашої команди. Після цього ви можете надати нам ескіз ремонту в своїй квартирі або замовити у нас індивідуальний дизайн-проект.

Ремонтні бригади нашої компанії «Євроремонт.іф» якісно і швидко виконають ремонт і будівництво будь-якої складності. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.